03 birželio 2022

Apdovanoti geriausi 2021 m. „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ konsultantai

Gegužės 27 d. įvyko iškilminga „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ profesionalų lygos nugalėtojų šventė, kurioje buvo pripažinti geriausi 2021 m. bendrovės gyvybės draudimo konsultantai.

Apdovanojimai buvo suskirstyti į penkias kategorijas: deimantinę, auksinę, sidabrinę, bronzinę ir gintarinę. 2021 m. 30 konsultantų įvykdė reikalavimus Proflygos apdovanojimui gauti.

Šiais metais apdovanojimams buvo pasirinkti dailininko-stiklininko Remigijaus Kriuko kurti vienetiniai obuoliai, kurie simbolizuoja visų metų pastangų ir laimėjimų subrandintus vaisius, kuriuos konsultantai nuskynė nuo savo pastangomis užauginto medžio. 

Kai kurie vaisiai prinokę labiau, kitų – mažiau, tačiau kaip renginio pradžioje akcentavo „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ vadovas ir bendrovės Valdybos pirmininkas Arūnas Rumskas – profesionalumo siekiame visą gyvenimą ir tai skatina mus kas kartą siekti vis geresnių rezultatų.

Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo ir „PZU Ukraina“ vadovas Zbignev Šoliga, kuris pasidalino darbo karo akivaizdoje iššūkiais ir kokių veiksmų įmonė planuoja imtis bei kokių tikslų šiuo sudėtingu laikotarpiu užsibrėžė siekti.

„Jei manote, kad prasidėjus karui žmonės nenori draustis – tai yra visiškai kitaip. Liūdna pripažinti, kad žmonių sąmoningumą gyvybės draudimo klausimais skatina tokie įvykiai kaip pandemija ar, šiuo atveju, karas“, - apdovanojimų ceremonijoje kalbėjo Z. Šoliga.

Nepaisant iškilusių sunkumų, „PZU Ukraina“ vadovas sakė, kad tiek draudimo agentai, tiek visi kiti darbuotojai, kurių didžioji dalis šiuo metu gyvena Lenkijoje, yra pasiruošę bet kurią akimirką grįžti į įprastą darbą. O pagrindinis įmonės tikslas šiuo metu – įgyvendinti visus įsipareigojimus esamiems klientams.

Z. Šoliga kalbą baigė pasidalindamas savo patirtimi su draudimo konsultantais. Jų darbą jis lygino su monospektakliais – kuomet aktorius visas scenas atlieka vienas ir šimtus kartų įtaigingai suvaidina tą pačią sceną.

„Pamirškite nuostatas. Negalvokite apie save kaip apie konsultantus ar agentus, galvokite apie save kaip apie aktorius, kurių auditorija – klientas. Jūsų ištartos frazės turi jį sudominti“, - pasakojo Z. Šoliga.

Šiais metais šventė vyko Belmonto „Arkų“ pokylių salėje, kur „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ kolektyvo ir kviestinių svečių laukė šventinė vakarienė, iškilminga apdovanojimų ceremonija, Ericos Jennings koncertas, ugnies šou bei kitos įvairios pramogos.

"PZU Lietuva gyvybės draudimas" Proflygos apdovanojimų šventė