Viena sparčiausiai augančių gyvybės draudimo bendrovių Lietuvoje kviečia Jus, ambicingą, motyvuotą ir energingą žmogų, užsitikrinti nuolatines pajamas.

Įgaliotasis UAB ,,PZU Lietuva gyvybės draudimo“ agentas rūpinasi draudimo sprendimais pagal individualius kiekvieno kliento poreikius, konsultuoja, sudaro draudimo sutartis ir užtikrina kokybišką kliento aptarnavimą visą draudimo sutarties laikotarpį.

 

Su draudimo agentu dalijamės vertingiausia patirtimi ir žiniomis, padedame jam suprasti draudimo naudą ir specifiką – šitaip rengiant profesionalus visuomet užsimezga asmeninis ryšys. Kartu statome tvirtą gyvybės draudimo verslo struktūrą: planuojame draudimo produktų pardavimus ir jų įgyvendinimą, nuolat dalijamės informacija apie draudimo rinkos naujienas. 

 

Kodėl verta tapti UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimo“ agentu? 
 

  • Turite galimybę užsitikrinti augančias pajamas: pirmųjų veiklos metų įdirbis vėliau virs stabiliomis augančiomis pajamomis − išlaikydami aukštą paslaugų kokybę kasmet uždirbsite vis daugiau.
  • Valdysite savo verslą be pradinių finansinių investicijų ar ilgalaikių įsipareigojimų. Nereikalinga net ir speciali įranga – reikia tik to, kas svarbiausia: Jūsų pastangų ir noro.

 

Jeigu susidomėjote skaitykite plačiau.