15 birželio 2021

Draudimas Jūsų vasaros nuotykiams

Mūsų tikslas – pasirūpinti visa Jūsų šeima, todėl šią vasarą siūlome Jums ir Jūsų nepilnamečiui vaikui draudimą! Tėveliams, apsidraudusiems gyvybę ir sumokėjusiems pirmą mėnesinę draudimo įmoką, padovanosime 6 mėnesių trukmės 5000 eur draudimą nepilnamečiui vaikui nuo nelaimingų atsitikimų ir traumų.

Su PZU gyvybės draudimu į vasaros nuotykius leiskitės be rūpesčių!

 

Akcijos sąlygos

  • Akcijos trukmė:  2021 06 15 – 2021 08 31 (imtinai)
  • Pasiūlymas galioja fiziniam asmeniui, turinčiam nepilnametį vaiką iki 18 metų (kai draudėjas yra vienas iš tėvų arba teisėtas/įstatyminis atstovas), ir 2021.06.15 – 2021.08.31 laikotarpiu sudariusiam individualaus gyvybės draudimo sutartį, kurioje vienas iš apdraustųjų yra pats arba kitas suaugęs šeimos narys ir kurios mėnesinė įmoka yra ne mažesnė nei 50,00 (penkiasdešimt) eurų bei sumokėjusiam pirmąją draudimo įmoką.
  • Akcijos dovana: papildomas 6 mėnesių draudimas Draudėjo nepilnamečiui vaikui nuo nelaimingų atsitikimų (draudimo taisyklės Nr. 402, traumų lentelė B). Dovanojamo draudimo vertė – 5000 eurų, kuris įsigalioja individualios gyvybės draudimo sutarties įsigaliojimo dieną.
  • Vienai Draudimo sutarčiai yra skiriama tik viena Akcijos dovana, t.y. vienas sertifikatas, pagal kurį apdraudžiamas vienas nepilnametis vaikas.

  • Akcijoje nedalyvauja draudimo sutartys, kuriose draudėju, apdraustuoju ar naudos gavėju yra UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ darbuotojai, agentai ar draudimo brokeriai, ar visų jų šeimos nariai  (t.y. sutuoktinis, sugyventinis, asmuo, su kuriuo registruota partnerystė, tėvai, broliai, seserys, vaikai ir vaikų sutuoktiniai, vaikų sugyventiniai).

 

 

Norėdami įsigyti gyvybės draudimą arba apie šį pasiūlymą sužinoti daugiau, susisiekite su Jus aptarnaujančiu konsultantu.

 

Jei dar nesate mūsų klientas, susisiekite su mumis paskambinus trumpuoju telefono numeriu  19191 arba el. paštu info@pzugd.lt .