04 balandžio 2022

Kvepiantis kava – nuotolinis pokalbis apie Jūsų sveikatą

Nuo šiol su papildomu telemedicinos draudimu „Atsakingiems“ pokalbis su gydytoju gali vykti Jūsų svetainėje – susirangius po šiltu užklotu ir su puodeliu garuojančios kavos rankose.

Skelbiame balandžio mėnesio akciją – visi, balandžio mėnesį įsigiję arba prie turimos gyvybės draudimo sutarties prisijungę papildomą telemedicinos draudimą „Atsakingiems“ ir sumokėję įmoką dalyvaus konkurse laimėti kavos aparatą. Trys laimėtojai, kurių konsultacija su gydytoju kvepės šviežiai paruošta kava, bus išrinkti atsitiktine tvarka.

Su papildomu telemedicinos draudimu „Atsakingiems“ rūpintis savo ir savo artimųjų sveikata tampa išties paprasta! Pamirškite ilgas laukimo valandas ir eiles, su telemedicnos draudimu galėsite nuotoliniu būdu konsultuotis su gydytoju kad ir kur bebūtumėte.

 

Laimėtojus informuosime el. paštu, birželio 10 d.


Akcijos sąlygos

  • Akcijos trukmė: 2022.04.01 – 2022.04.30 (imtinai).
  • Akcijos prizas: 3 kavos aparatai De'Longhi EDG160.A.
  • Akcijos laimėtojai: 3 laimėtojai, balandžio mėnesį įsigiję arba prie turimos gyvybės draudimo sutarties prisijungę papildomą telemedicinos draudimą „Atsakingiems“ ir sumokėję įmoką bus atrinkti atsitiktiniu būdu.
  • Akcijos dalyviai: visi PZU Lietuva gyvybės draudimas klientai, balandžio mėnesį įsigiję/prisijungę papildomą telemedicinos draudimą „Atsakingiems“ ir sumokėję pirmą įmoką.
  • Akcijoje negali dalyvauti UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimo“ darbuotojai ir tarpininkai bei jų šeimos nariai (t.y. sutuoktinis, asmuo, su kuriuo registruota partnerystė, tėvai, broliai, seserys, vaikai ir vaikų sutuoktiniai, vaikų sugyventiniai).