25 balandžio 2022

Pranešimas dėl Akcijų krypties BRIK naikinimo

Prasidėjus Rusijos kariniams veiksmams Ukrainoje, nedelsiant reagavome ir priėmėme sprendimą Akcijų kryptyje BRIK nutraukti investavimą į Rusijos rinką ir parduoti visas šioje rinkoje turimas investicijas. Gautos lėšos buvo proporcingai perskirstytos į likusias tris rinkas – Braziliją, Indiją ir Kiniją. Nelikus investicijų į Rusiją, išaugo investicijų koncentracija šiose trijose šalyse, o dėl Rusijos karinių veiksmų  finansų rinkose  stebimas neapibrėžtumas, tikėtini galimai didesni akcijų rinkų svyravimai ir nenuspėjama įtemptos situacijos trukmė. Siekdami Jums užtikrinti geriausią rezultatą, priėmėme sprendimą panaikinti Akcijų kryptį BRIK.

Jei esate pasirinkę šią investavimo kryptį, Jūsų lėšos bei naujos investicijos nuo š. m. birželio 15 d.  bus automatiškai perkeltos į aktyviai valdomą, to pačio rizikos lygio Augimo portfelį. Jei nesutinkate, Jūs turite teisę per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo pranešimo gavimo dienos nemokamai perskirstyti kapitalo dalį naikinamoje investavimo kryptyje ir pakeisti Investavimo plano dalį, pasirinkdami norimą investavimo portfelį ar investavimo kryptį iš platinamų krypčių ir portfelių sąrašų, kurie skelbiami Bendrovės interneto puslapyje:
https://pzu.lt/investavimas
Jums nepasinaudojus šia teise, laikysime, kad sutinkate su Akcijų krypties BRIK panaikinimu perkeliant krypties lėšas į Augimo portfelį.  

Norime atkreipti dėmesį, kad akcijų krypties BRIK platinimas yra stabdomas naujiems klientams bei neleidžiama rinktis krypties keičiant investavimo planą.

Dėl detalesnės informacijos galite kreiptis į Jus aptarnaujantį konsultantą, taip pat skambinti trumpuoju telefono numeriu 19191 arba susisiekti el. paštu info@pzu.lt.


Šie pokyčiai įsigalioja nuo šių metų birželio 15 d.