02 spalio 2020

Prie Šauniausio Lietuvos mokytojo rinkimų prisidėjo ir PZU

Mokytojai

 

 

Pranešimai apie augantį užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičių Lietuvoje ir vėl ėmė gąsdinti – o labiausiai tuos, kurių profesija lemia didelį kontaktų su kitais žmonėmis skaičių. Vieni iš tokių herojų – Lietuvos mokytojai – kiekvieną dieną rizikuoja savo sveikata tam, jog visų mokinių mokymosi procesas būtų kuo mažiau paveiktas pandemijos.

 

Siekiant palengvinti Lietuvos mokytojų kasdienybę pandemijos metu, UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ rugsėjo pradžioje paskelbė socialinę iniciatyvą „Būk Saugus“. Visiems Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigose (pradinėse mokyklose, progimnazijose, pagrindinėse mokyklose, gimnazijose, licėjuose) dirbantiems mokytojams iki metų pabaigos yra suteikiamas nemokamas gyvybės draudimas nuo COVID-19. Norint, kad dovana būtų įteikta, reikia užsiregistruoti PZU internetinėje svetainėje: https://pzugd.lt/dovana-mokytojams.

 

Šis draudimas priklauso ir visiems „Šauniausio Lietuvos mokytojo rinkimuose“ dalyvaujantiems pedagogams, o konkursą laimėjusiam Šauniausiam Lietuvos mokytojui padovanosime 5000 Eur vertės gyvybės draudimo apsaugą nuo COVID-19 „Būk saugus“, galiojantį vienerius metus.

 

Su tokia dovana konkurso rėmėjas UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ siekia palaikyti ir motyvuoti mokytojus.

 

„Nors renkamas vienas šauniausias, mes norime apdovanoti visus. Taip išreiškiame savo padėką mokytojams, kurie yra vieni iš tų herojų, šiemet susiduriančių su didžiausiais iššūkiais ir rizikomis. Siekiame parodyti, kad jų pastangos nelieka nepastebėtos, kaip įmanoma labiau palengvinti mokytojo kasdienybę ir padėti saugiau jaustis savo darbo vietoje“, – teigia UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ generalinis direktorius Zbignev Gaverski.

 

Iniciatyvoje aktyviausiai dalyvaujančios Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijos direktorė Audra Galvanauskienė teigia, jog mokytojams palaikymas – ypač svarbus.

 

„Mokytojai visada stovi pirmose linijose, kartu su pardavėjais ir gydytojais. Tai – profesija, kuri, ypač dabar, reikalauja labai daug operatyvumo, nuolatinio darbo formos keitimo ir drąsos. Šiuo metu mokytojai susiduria su labai didele užsikrėtimo rizika ir pasikeitusia psichologine situacija mokyklose, todėl džiaugiamės, kai ir kiti vertina mokytojų indėlį“, – teigia A. Galvanauskienė.

 

Progimnazijos direktorė pastebi, jog parama mokytojui – kartu ir parama visai švietimo sistemai. 

 

„Kai turime konkrečius paramos veiksmus, būtent kaip ir ši iniciatyva, mokytojai gali jaustis ramiau. Jei mokytojas yra ramus, tai jaus visa mokyklos bendruomenė, mokiniai visiškai kitaip galės mokytis ir būti mokykloje“, – primena Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijos direktorė.

 

Visiems konkurso dalyviams ir Lietuvos mokytojams UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“  primena, kad norint gauti nemokamą gyvybės draudimą, reikia užsiregistruoti bendrovės internetinėje svetainėje www.pzugd.lt. Užsiregistravusiems pedagogams iki spalio 15 d. dovanojamas 1000 eurų vertės gyvybės draudimas, o COVID-19 ar šio viruso komplikacijų sukelto kvėpavimo takų susirgimo atveju, jei stacionarinio gydymo ligoninėje trukmė ilgesnė nei 5 kalendorinės dienos, ir papildomas 500 eurų vertės draudimas, kuris galios iki šių metų pabaigos.

 

Daugiau apie konkursą ir jo dalyvius galite sužinoti čia.