26 gegužės 2022

A. Rumskas tapo „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ generaliniu direktoriumi

Draudimo bendrovės „PZU“ grupės Valdyba išrinko naują UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimo“ generalinį direktorių. Nuo gegužės 26 dienos juo tapo Arūnas Rumskas, anksčiau ėjęs „PZU Lietuva Gyvybės draudimas“ generalinio direktoriaus pavaduotojo pareigas.

„Valdyba paskyrė naują generalinį direktorių, atsižvelgdama ne tik į strateginius klausimus, bet ir į A. Rumsko kompetencijas. Įmonė stabiliai veikia jau daugiau nei 20 metų, tad ypač svarbus mūsų prioritetas yra tapti viena iš lyderiaujančių kompanijų Lietuvos gyvybės draudimo rinkoje. Jo sėkminga patirtis ir įgytas pasitikėjimas leidžia užtikrinti, jog dideli ir reikšmingi pokyčiai bus tik į naudą. Savo ruožtu dėkojame iki šiol generalinio direktoriaus pareigas ėjusiam Zbignev Gaverski, kuris ir toliau lieka „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ Valdybos nariu, už aktyvų valdymą ir pasiektus rezultatus“, – sako „PZU“ grupės Stebėtojų tarybos pirmininkė Katarzyna Galus.

A. Rumskas taip pat tapo bendrovės Valdybos pirmininku. Šioje pozicijoje jis bus atsakingas už visos bendrovės veiklos organizavimą bei tiesiogiai kuruos finansų, investicijų valdymo, personalo, marketingo ir viešosios komunikacijos sritis.  

Generalinio direktoriaus poziciją nuo šiol užimsiantis A. Rumskas „PZU“ grupėje dirba dvejus metus, jis iki šiol bendrovėje užėmė generalinio direktoriaus pavaduotojo pareigas. Naujasis vadovas prie bendrovės prisijungė prieš tai daugelį metų kaupęs patirtį gyvybės draudimo srityje – daugiau nei 18 metų dirbo „Aviva“ grupės įmonėse Lietuvoje, o vėliau ir Lenkijoje, kur ėjo Valdybos pirmininko pavaduotojo pareigas.

Arūnas Rumskas


„Šalia tokių mano tikslų kaip nuolatinio augimo bei plėtros skatinimas, toliau sieksiu tobulinti teikiamas paslaugas bei koncentruotis į vertingų ir kokybiškų sprendimų įgyvendinimą klientams. Pastaroji ambicija – itin reikšminga, mat už jos slypi nenutrūkstamas klientų poreikių atliepimas sprendžiant kasdienius iššūkius bei suteikiant jiems reikalingą palaikymą sudėtingu metu. Savo ruožtu ieškosime naujų bendradarbiavimo galimybių su „PZU“ grupės Baltijos šalių įmonėmis bei tikslingai dirbsime sinergizuojant abi „PZU“ grupės bendroves – „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ ir AB „Lietuvos draudimas“, – pažymi A. Rumskas.

Šiuo metu A. Rumskas taip pat yra „PZU“ grupės įmonių Baltijos šalyse Finansų direktorius, eina grupei priklausančios ir didžiausios bei ilgiausią patirtį Baltijos šalyse turinčios draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ Finansų ir IT vykdančiojo direktoriaus bei Valdybos nario pareigas. Po paskyrimo „PZU Lietuva Gyvybės draudimas“ generaliniu direktoriumi šios A. Rumsko pareigos nesikeis.

„PZU Lietuva gyvybės draudimo“ Valdyboje taip pat įvyko pokyčių – naujausiu nariu tapo Julius Kondratas, kuris bus atsakingas už pokyčių ir produktų, rizikos vertinimo bei operacijų sritis. Šiuo metu J. Kondratas yra „Lietuvos draudimas“ Valdybos narys ir eina Draudimo rizikos departamento direktoriaus pareigas.

Atsinaujinusią valdybos komandą sudaro A. Rumskas, Z. Gaverski, M. Piotrowska, E. Bieliauskienė bei J. Kondratas.