Rizikinis draudimas

Šis gyvybės draudimas yra skirtas asmenims ar šeimoms, kuriems nėra aktualus kaupimas ar investavimas, tačiau, turintiems finansinių įsipareigojimų ir siekiantiems užsitikrinti finansinę apsaugą nelaimės atveju bei norintiems papildomai apdrausti save, savo šeimos narius ir kompensuoti nuostolius, patiriamus dėl susirgimo kritine liga, traumų, nelaimingų atsitikimų ar darbingumo netekimo atvejais. 
Periodinės draudimo įmokos neskiriamos investavimui ar kaupimui, todėl didesnę draudimo apsaugą užtikrina mažesnė įmoka.
 

02.33 rodzina pies

Ką galima gauti?

Išmokos mokamos pagal kiekvieno kliento poreikius atitinkančius draudimo pasirinkimus. Draudžiamojo įvykio atveju mokamos išmokos netekus gyvybės, patyrus traumą, gydantis ligoninėje ar sveikstant namuose, susirgus kritine liga ar nustačius darbingumo lygio sumažėjimą. Kiekvienas klientas taip pat turi galimybę pasirinkti telemedicinos draudimą ir konsultuotis su šeimos ar bendrosios praktikos gydytoju kad ir kasdien. 

Finansinių įsipareigojimų padengimas
Finansinių įsipareigojimų – paskolų, kreditų ar kitų piniginių įsipareigojimų padengimas nelaimės atveju.
Didesnė draudimo apsauga 
Periodinės draudimo įmokos neskiriamos investavimui ar kaupimui, todėl didesnę draudimo apsaugą užtikrina mažesnė įmoka.

 

Draudimo informacija

Investavimo kryptys

Papildomo finansinio saugumo užtikrinimas

Kad galėtumėte užsitikrinti papildomą finansinį saugumą nenumatytais atvejais ir pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata, siūlome rinktis papildomus draudimus: draudimą nuo nelaimingų atsitikimų „Energingiems“, draudimą nuo darbingumo netekimo „Veikliems“, draudimą nuo kritinių ligų „Rūpestingiems“ bei telekonsultacijų su bendrosios praktikos ar šeimos gydytoju draudimą „Atsakingiems“.

Sutartis

Paprastas sutarties sudarymas

Patogus ir paprastas sutarties sudarymas. Viskas ką jums reikia padaryti, tai susitarti dėl susitikimo su mūsų konsultantu, kuris padės užpildyti reikiamus dokumentus dėl sutarties sudarymo.

Mokėjimai

Lanksti įmokų mokėjimo sistema

Galite įmoką mokėti: kas mėnesį, kas ketvirtį, pusmetį arba kasmet. Rekomenduojame rinktis patogiausią įmokų mokėjimo būdą – automatinį mokėjimą pagal e. sąskaitą. Sutartos draudimo įmokos turi būti mokamos visą draudimo laikotarpį.

rizikinis234

Kodėl verta rinktis?

  • Draudimas tinka jums, jei norite apsaugoti save ir artimuosius, tačiau neturite poreikio investuoti ar papildomai kaupti.
  • Suprantate, kad svarbu pasirūpinti gydymosi išlaidų padengimu patyrus traumą, ištikus sunkiai ligai ar tapus nedarbingu (neįgaliu).
  • Jums svarbus nemokamas sutarties sąlygų keitimas besikeičiant jūsų poreikiams.
  • Jums aktualus draudimo sutarties laikotarpis, kuris gali būti tiek vieneri metai, tiek penkeri, tiek ilgesnis (iki jums sukaks 70 m.).
  • Jūs ypatingą dėmesį teikiate įmokai už draudimą ir nenorite permokėti. 

Susisiekite

Pasirinkite jums patogiausią būdą draudimui įsigyti

Susisiekite telefonu

19191

Registruokitės konsultacijai

Registruotis

Dokumentai