Energingiems

Nuo šiol tai nėra vien tik nelaimingų atsitikimų draudimas, tai kompleksinis sprendimas, apimantis ir išmokas už gydymąsi ligoninėje bei sveikimą namuose, pasirinkus dienpinigių ir ligonpinigų dėl nelaimingų atsitikimų draudimo sprendimus.

Papildomas draudimas nuo nelaimingų atsitikimų „Energingiems“ skirtas kaip tik Jums ir Jūsų šeimai, jei mėgstate aktyvų gyvenimo būdą.

 Bene kokybiškiausia traumų lentelė leis netikėtose situacijose jaustis ramiau, o įvykus nelaimingam atsitikimui, kai tampate laikinai nedarbingi, padės užtikrinti finansinį stabilumą.

energingiems

Ką galima gauti?

Įvykus nelaimingam atsitikimui galėsite gauti išmoką už patirtą traumą iš pasirinktos lentelės, o dienpinigius bei ligonpinigius, pateikę nedarbingumą patvirtinantį dokumentą ir (arba) išrašą, patvirtinantį laiką, praleistą gydymo įstaigoje.

Dėl laikino nedarbingumo mokame už kiekvieną nedarbingumo dieną, jei nedarbingumo ir gydymo stacionare laikas yra ne mažiau kaip 3 dienos. Įsigiję šį papildomą draudimą taip pat finansiškai apsaugosite savo šeimą gyvybės netekimo atveju dėl nelaimingo atsitikimo.

Energingiems

 

Kodėl verta rinktis?

  • Draudimo išmoka, įvykus nelaimingam atsitikimui, leidžianti išlaikyti Jūsų ir Jūsų šeimos finansinį stabilumą;
  • Bene kokybiškiausia traumų lentelė Lietuvoje;
  • Kompleksinis sprendimas patyrus nelaimingą atsitikimą: išmokos dėl gyvybės netekimo, nelaimingo atsitikimo (traumos) ir laikino nedarbingumo (dienpinigiai, ligonpinigiai);
  • Kasmet atnaujinamos nelaimingo atsitikimo (traumos) ir laikino nedarbingumo draudimo sumos.

 

Susisiekite

Pasirinkite jums patogiausią būdą draudimui įsigyti

Susisiekite telefonu

19191

Registruokitės konsultacijai

Registruotis

Dokumentai