Veikliems

Nuo šiol tai yra apsauga, apimanti ne tik visišką darbingumo netekimą (nustatomas 0-25 proc. darbingumo lygis), bet ir tuos atvejus, kai darbingumo netenkama iš dalies (nustatomas 0-50 proc. darbingumo lygis) ir kai draudimo apsaugos gali būti apmokamos mūsų.

Papildomas draudimas nuo darbingumo netekimo „Veikliems“ gali būti itin aktualus turintiesiems finansinių įsipareigojimų (papildomos išmokos padės juos padengti), vienišiems asmenims, kurie neturėtų papildomo pajamų šaltinio praradę darbingumą, ar mažų vaikų turinčioms šeimoms, kurios nori apsaugoti šeimos gerovę, jei įvyktų nelaimė.

Papildomas draudimas nuo darbingumo netekimo suteiks Jums ir Jūsų šeimai finansinę paramą, kai labiausiai reikės finansinio palaikymo.

05.19 pracownicy przy biurku

Ką galima gauti?

Vienkartinę finansinę paramą, kuri padės kompensuoti prarastas pajamas ir įsigyti priemonių, pagerinančių gyvenimo kokybę.

suniukai

 

Kodėl verta rinktis?

  • Nedarbingumo atveju (ne tik visiško, bet ir dalinio, kai prarandama iki 50 proc. darbingumo) draudimo išmoka padės kompensuoti prarastas pajamas, padengti finansinius įsipareigojimus, įsigyti reikalingo inventoriaus ar pasirūpinti globa.

    .

 

Susisiekite

Pasirinkite jums patogiausią būdą draudimui įsigyti

Susisiekite telefonu

19191

Registruokitės konsultacijai

Registruotis

Dokumentai

Papildomo draudimo dokumentai