20 lapkričio 2020

PZU pristato papildomą draudimą nuo darbingumo netekimo

Ar žinojote, kad kasmet Lietuvoje vėžiu suserga apie 20 tūkst. gyventojų? Deja, apie 8 tūkst. pacientų miršta, o apie 12 tūkst. darbingo amžiaus lietuvių dėl navikų ir kitų kritinių ligų netenka darbingumo, jiems priskiriamas neįgalumas*.

 

Tačiau bėda po vieną dažnai nevaikšto, todėl su netikėtai užklupusiu darbingumo praradimu gali ateiti ir emocinis stresas, būti stipriai apribotos finansinės galimybės. Kasdienių išlaidų padengimas, atsiradusios neplanuotos gydymo išlaidos ir būsto aplinkos pritaikymas – visi šie finansiniai galvosūkiai turi būti išspręsti susidūrus su nedarbingumu.

 

Jei nuo šių finansinių iššūkių norite apsisaugoti ir turėti atsakymą iš anksto, siūlome papildomą draudimą nuo darbingumo netekimo. Ši apsauga gali būti itin aktuali turintiems paskolų, nes papildomos išmokos padės padengti finansinius įsipareigojimus, taip pat vienišiems asmenims, kurie darbingumo praradimo atveju neturi papildomo pajamų šaltinio, ar šeimoms su mažais vaikais, kurie nelaimės atveju nori apsaugoti šeimos gerovę.

 

Darbingumo netekimo draudimas – apsauga, kai draudimo galiojimo metu dėl traumos ir/arba ligos nustatant 75 proc. ir didesnį darbingumo netekimo lygį, klientui išmokama nustatyta fiksuota vienkartinė draudimo suma. Taip pat, kliento pasirinkimu, jis gali būti atleidžiamas nuo pareigos mokėti draudimo įmokas likusiam draudimo sutarties galiojimo laikui išsaugant rizikinių draudimo apsaugų galiojimą.

 

PZU draudimas nuo darbingumo netekimo – ne tik finansinė apsauga, tačiau ir parama, kuri pravers užklupus ligai ar traumai. Papildomo draudimo pasirinkimas praplės jau turimas draudimo apsaugas, suteiks finansinę paramą darbingumo netekimo atveju bei suteiks palankias draudimo sąlygas už konkurencingą kainą.

 

Jei norėtumėte sužinoti daugiau, susisiekite su artimiausiu PZU skyriumi, skambinkite trumpuoju telefonu 19191 arba skaitykite plačiau: pzugd.lt.

 

* Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenys: https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/socialine-integracija/neigaliuju-socialine-integracija/statistika-2